BELLA Wirująca Radość

urodzona 14.Sierpień. 2014

 


 

 


 

Osiągnięcia

 

Młodzieżowy Champion Polski, Młodzieżowy Champion Rumunii, Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2015

 


 

Rodowód

 

Au Clair de la Lune Juevo de Amor

 

Młodzieżowy Champion Polski, 
Młodzieżowy Champion Litwy
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Litwy 2009 + BOB
Młodzieżowy Champion Białorusi 
Młodzieżowy Zwycięzca Białorusi 2009 + BOB
Champion Polski
Champion Litwy

Elvis Reco Bohemia Sprightly Fellow's Never Say Never  Navy Blue du Domaine de Luniray
 Kultatassun Emmanuelle
Princess Gold Revoka Sprightly Fellow's Game Over
Erra Terry Revoka
Lady Margot Znad Łydyni Boris of the Swift Cotton Play Boy
Ysolde of the Swift Cotton
Kultatassun Miss Daisy Rifelin Go-Ahead Lewis
 


Kultatassun Emmacarolina

Tami Białe Bursztynki

 

Champion Polski

Yorick Klenot Toliary Flash-Dancer of Woodland Cottage Virus Expo of Woodland Cottage
Symphony's Penny Lane
Belle King of Queen  Cotonbrie Redicuori
Goldie Klenot Toliary
Alizia aux Clos Des Youkas Melky aux Clos Des Youkas  

Helton the Valaury's Cottage

 Iris du Calin d'Eau
Magic de la Baguette Doree Gus the Valaury's Cottage
Frimousse de l'Arche d'Any White

 


 

W oczach sędziów

 


… Piękna elegancka suczka, o ładnej suczej głowie, doskonałym pigmencie, dobry grzbiet, kości, kontowanie. Włos biały, obfity, dobry w gatunku...

Nowy Sącz 2015 sędzia: Krystyna Szulc

 


… Proporcjonalna suka jeszcze w rozwoju, poprawnie osadzone i noszone uszy, dobry prawidłowy ruch, dobry gatunek włosa...


Częstochowa 2015 sędzia: Krystyna Opara

 


… Osiemnastomiesięczna suka, doskonały rozmiar i proporcje, doskonała ekspresja i wyraz głowy, dobrze osadzone uszy, dobra linia grzbietu i kontowanie, doskonały chód...


Będzin 2016 sędzia: Natasha Nasteska

 


 

 


 

Wystawy

 

Data Wystawa Sędzia Klasa Rezultat
 07.02.2016  MVP Brno (CZ)  Belskyy Vitaliy (UA)  pośrednia  V2, res.CAC
 06.02.2016  MVP Brno (CZ)  Kubeš Robert (CZ)  pośrednia  V3
 31.01.2016  NVP Bedzin (PL)  Nasteska Natasha (MK)  pośrednia  V1, CAC, najlepszy suka, BOS
 10.01.2016  NVP Brno (CZ)  Klírová Naděžda (CZ)  junior  V1, CAJC, BOS
 08.11.2015  MVP Poznaň (PL)  Zhuk Anatolii (BY)  junior

 V1, CAJC, Polish Junior Winner 2015

 01.11.2015  MVP Praha (CZ)  Voláriková Linda (SK)  junior  V1, CAJC
 31.10.2015  MVP Praha (CZ) Lozič Željko (RS)  junior  V1
 04.10.2015  NVP Rybnik (PL)  Kuriata-Okarmus Monika (PL)  junior  V1, CAJC, BOS
 13.09.2015  NVP Targu Mures (RO)  Krishnan Gopi (MY)  junior  V1, CAJC, BOS
 13.09.2015  MVP Targu Mures (RO)  Weng Who Chang (MT)  junior  V1, CAJC, BOS
 12.09.2015  NVP Targu Mures (RO)  Zanchev Oleg (RU)  junior  V1, CAJC, BOJ, BOB
 12.09.2015  NVP Targu Mures (RO)  Giura Anca Diana (RO)  junior  V1, CAJC, BOS
 12.09.2015  MVP Targu Mures (RO)  Doedijns Rony (NL)  junior  V1, CAJC, BOJ, BOB
 16.08.2015  NVP Novy Sacz (PL)  Robak Grzegorz (PL)  junior  V1, CAJC, BOJ, BOB
 09.08.2015  NVP Bedzin (PL)  Voláriková Linda (SK)  junior  V1, CAJC, BOJ, BOS
 26.07.2015  MVP Czechostova-Konopiska (PL)  Opara Krystyna (PL)  junior  V1, CAJC
 21.06.2015  MVP Krakov (PL)  Santos Augusto Benedicto (IT)  junior V1, CAJC, BOJ
 06.06.2015  NVP Raciborz (PL)  Manasijevic Mina (RS)  junior V1, CAJC, BOJ, BOB
 17.05.2015  NVP Bytom (PL)  Simkina Ilana (UA)  junior  V2
 16.05.2015  NVP Bytom (PL)  Pulikowska Anna (PL)  junior V1, CAJC, BOJ, BOB
  NVP Inowrocław (PL) Szulc Krystyna (PL)  junior  V1, CAJC, BOJ, BOB 
 12.04.2015  NVP Zabrze (PL)  Kuriata-Okarmus Monika (PL)  szczenię  VN1
 22.03.2015  MVP Katowice (PL)  Opara Krystyna (PL)   szczenię  VN1, Najlepsze szczenię