Cotonbrie LADY MARGOTH
urodzona 29.Maj.2015 

 

 

 

Osiągnięcia

Champion Polski, Champion Słowacji, Zwycięzca Klubu Opole 2017, Zwycięzca Polski 2017, Zwycięzca Słowacji 2017, Cruft Qualification 2017,2018, Młodzieżowy Champion Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Opole 2016, Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2016

 

 Lokata 5 BIS Puppy Brno 2016, Lokata 1 Junior BOD Zielona Góra 2016, Lokata 1 BIS Junior Katowice 2016, Lokata 3 BIS Junior Opole 2016, Lokata 1 BIG Junior Praga 2016, Lokata 2 BIG Chorzów, Lokata 1 BIG Zabrze, Najpiękniejszy Pies Wystawy BIS Lokata 1 Zabrze, RES.BOG IX Będzin 2017, >BIG.IX Lokata 4 Kraków 2017, BIG.IX Lokata 1 Rybnik 2017, Best In Show Lokata 4 Rybnik 2017

 

 


 

Rodowód

 

Cotonbrie Hasta la Vista

 

Champion Włoch

 Cotonbrie Fantomas Shance de l'Echo des Elingues Reggae de l'Echo des Elingues
Loopytoon Oula Hoop
Cotonbrie Elettra Bar-Ken's Texas Star
Cotonbrie Ambarabacicicoco
 Cotonbrie Angelique Bar-Ken's Cowboy Tango Uletide du Domaine de la Rouviere
 Bar-Ken's Delilah
Cotonbrie Magic White Angel  Rifelin Julius Caesar
 Bemby de Guitelione
 

Cotonbrie Ginevra

 

Młodzieżowy Zwycięzca Świata 2013

 Cotonbrie Alessandro Magno Bar-Ken's Cowboy Tango Uletide du Domaine de la Rouviere
 Bar-Ken's Delilah
Revolution de la Chaumiere du Lac Ouragan de la Chaumiere du Lac
Naiade de la Chaumiere du Lac
 Cotonbrie Fly Away  Bar-Ken's Texas Star Bar-Ken's Bamboo of Mi-Toi
Tiara Treasure du Domaine de la Rouviere
 Cotonbrie Dudu Dufur Cotonbrie Vercingetorige
Cotonbrie Bibbitibobitibu

 

 


 

W oczach sędziów

 

… piękne szczenię, doskonałe proporcje i wyraz, pełna temperamentu, doskonale się zapowiada.

Zabrze 2015 sędzia: Maria Zasada

 

 

… Doskonały front, poprawny rozmiar i proporcje, doskonała głowa i pigment, doskonale osadzone uszy, długość szyi, doskonała linia grzbietu i kątowanie, doskonały chód i kolor.

 

Będzin 2016 sędzia: Natasha Nasteska

 

 

… Cudowna z piękną szatą, głowa pasująca do tułowia, pięknie chodzi...

Drzonków 2016 sędzia: Piotr Król

 

 

… Bardzo piękna suka, doskonały wyraz głowy, doskonała szyja, typ górnej linii prawidłowy.

 

Drzonków 2016 sędzia: Spela Briski Cirman

 

 


 






Wystawy

 

Data Wystawa Sędzia Klasa Rezultat
19.01.2019 IDS Lublin (PL)   championów doskonała
17-18.11.2018 IDS Poznań (PL)   championów CAC, CACIB, Najlepsza Suka, Poland Winner 2018, BOS
15.10.2018 EDS Polska Laurent Pichard (CH) championów Excellent, Champion Class IV/VIII
15.09.2018 SpVP Łódź (PL) Maria Gvozdieva championów CWC, BOS
13. 08.2018 WDS Amsterdam (NL)    championów 2nd Champion Class 
 10.12.2018  IDS Nitra (SK) Rafał First (PL)   championów BOS, CACIB 
10.11.2017 WDS Lipsk (DE) Cristian Stefanescu (ROU) championów 2/13, Excellent, res.CAC
08.11.2017 German Winner (DE) Vija Klucniece (LVA) championów Excellent, CAC
22.10.2017 MVP Poznań (PL) Gruttner Hans (DE) championów V1, CAC, CACIB, BOS, Zwycięzca Polski
21.10.2017 MVP Poznań (PL) Opara Janusz (PL) championów V1, CAC, CACIB, BOS
01.10.2017 NVP Rybnik (PL) Opara Krystyna (PL) championów V1, CAC, CACIB, BOB, BIG.IV BIS
24.09.2017 NVP Brno (CZ) Kubes Robert (CZ)   V1, CAC
17.09.2017 spVP Praga (CZ) Ronander Inger (NO)   V1, CAC, Zwycięzca Specjalnej Wystawy, BOS
27.08.2017 EVP Kijów (UA) Cochetti Francesko (IT) championów V2, res.CAC
29.07.2017 NVP Będzin (PL) Żuchlińska Mariola (PL) championów V1, CAC, BOS
18.06.2017 MVP Kraków (PL) Kozłowska Magdalena (PL) championów V1, CAC, CACIB, BOB, 4.BIG
17.06.2017 NVP Kraków (PL) Harnik Sebastian (PL) championów V1, CAC, BOB
04.06.2017 MVP Nitra (SK) Kruczek Jakub (PL) championów V1, CAC, CACIB, BOB
21.05.2017 MVP Rzeszów (PL) Supronowicz Małgorzata (PL) championów V1, CAC, CACIB, BOB
22.04.2017 MVP Opole (PL) Petersen Marie (DK) otwarta

V1, CAC, CACIB

21.04.2017 KIVP Opole (PL) Klirova Nadezda (CZ) otwarta V1, CAC, Zwycięzca Klubu
09.04.2017 NVP Zabrze (PL) Dopierała Aneta (PL) otwarta V1, CWC, Najlepsza Suka, BOB
02.04.2017 NVP Racibórz (PL) Dzidt Anna (PL) pośrednia V1, CWC, Najlepsza Suka, BOB
19.03.2017 MVP Katowice (PL) Lovenkjaer Svend (DK) pośrednia V1, CAC, CACIB, BOS
19.02.2017 NVP Bratislava (SK) Kralova Edita (SK) pośrednia V1, CAC, BOS, Slovakia Winner
05.02.2017 MVP Brno (CZ) Klucniece Vija (LV) pośrednia V1, CAC, CACIB, BOS
04.02.2017 MVP Brno (CZ) Jilkova Zdenka (CZ) pośrednia V1, CAC, CACIB
29.01.2017 NVP Będzin (PL) Jung Małgorzata (PL) pośrednia V1, CWC, Najlepsza Suka, BOB, RES.BIG
04.12.2016 MVP Nitra (SK) Balogh Zsuzsanna Vaczine (HU) pośrednia V1, CAC, CACIB, BOS
03.12.2016 MVP Nitra (SK) Klirova Nadezda (CZ) pośrednia V1, CAC, CACIB, BOS
13.11.2016 MVP Kielce (PL) Redlicka Anna (PL) otwarta V1, CAC, RES. CACIB
09.10.2016 NVP Zabrze (PL) Jung Małgorzata (PL) pośrednia V1, CAC, BOB, BIG 9, BIS
17.09.2016 SpVP Bile Policany (CZ) Klirova Nadezda (CZ) pośrednia V1, CAC, Zwycięzca Klubowej Wystawy Czechy, BOS
10.09.2016 NVP Chorzów (PL) First Rafał (PL) pośrednia V1, CAC, BOB, 2.BIG
27.08.2016 EVP Bruksela (BE) Condo Pietro Paolo (IT) młodzieży V2
14.08.2016 NVP Bytom (PL) Kuriata-Okarmus Monika (PL) młodzieży V1, CAJC, BOJ, BOS, BIS Junior
22.05.2016 MVP Rzeszów (PL) Ostrowski Adam (PL) młodzieży V1, CAJC, BOJ, BOS
15.05.2016 MVP Łódż (PL) Bruno Nodali (IT) młodzieży V2
01.05.2016 MVP Praga (CZ) Beradze Iuza (GE) młodzieży V1,CAJC,BOJ,BOS,BIG Junior
23.04.2016 MVP Opole (PL) Kruczek Jakub (PL) młodzieży V1,CAJC,BOJ,BOS
22.04.2016 KIVP Opole (PL) Marabotto Marco (IT) młodzieży V1,CAJC,BOJ,BOS, Klubowy Zw.Mł, 3.bis
10.04.2016 NVP Ostrava (CZ) Vaclavik Miroslav (CZ) młodzieży V1,CAJC,BOJ
03.04.2016 MVP Nitra (SK) Volinets Serghei (PL) młodzieży V2
02.04.2016 MVP Nitra (SK) Jilikova Zdenka (CZ) młodzieży V1,CAJC,BOS
20.03.2016 NVP Katowice (PL) Pyrchała Ewa (PL) młodzieży V1,CAJC,BOJ,BOS,BIS Junior
19.03.2016 NVP Katowice (PL) Opara Janusz (PL) młodzieży V1,CAJC,BOJ,BOS
 05.03.2016  MVP Zielona Góra (PL)  Spela Briski Cirman (SK)  młodzieży  V1, CACJ, BOJ, BOS, BOD Junior
 04.03.2016  NVP Zielona Góra (PL)  Piotr Król (PL)  młodzieży  V1, CACJ, BOJ, BOS
 07.02.2016  MVP Brno (CZ)  Belskyy Vitaliy (UA) szczenię  VN1, 5. BOD Puppy
 06.02.2016  MVP Brno (CZ)  Kubeš Robert (CZ) szczenię  VN2
 31.01.2016  NVP Bedzin (PL)  Nasteska Natasha (MK) szczenię  VN1, Najlepsze Szczenię
 10.01.2016  NVP Brno (CZ)  Klírová Naděžda (CZ) szczenię  VN1
 20.12.2015  MVP Wilnius (LT)  Velez Roberto Pico (PT) szczenię VN1, Najlepsze Szczenię
 19.12.2015  MVP Wilnius (LT)  Nasteski Slobodan (MK) szczenię VN1, Najlepsze Szczenię
 08.11.2015  MVP Poznaň (PL)  Zhuk Anatolii (BY) szczenię  VN1
 11.10.2015  NVP Zabrze (PL)  Zasada Maria (PL) mł. szczenię VN1, Najlepsze Młodsze Szczenię
 04.10.2015  NVP Rybnik (PL)  Kuriata-Okarmus Monika (PL) mł. szczenię VN1, Najlepsze Młodsze Szczenię